Návrhy a realizace zahrad, mulčovací kůra

PraLes - Realizace a údržba zahrad, sadové a parkové úpravy

O nás Tisk Email

 

Společnost GardEx s.r.o. byla založena v roce 2012 jako nástupnická organizace firmy PraLes spol.s r.o. Vstupem nového subjektu do společnosti se jednak změnil název společnosti, ale hlavně její předměty činnosti. Kromě realizací zahrad a parků, které zůstávají nadále jedním z hlavních stavebních kamenů nově vzniklé firmy můžeme nabídnout svým zákazníkům zemní práce, stavební práce, zámečnické práce. Připojili jsme též realizaci zahradních a koupacích jezírek. Nabízíme zákazníkům kompletní realizaci zahrady na klíč včetně plotů, pergol, treláží a veškerých drobných zahradních doplňků stejně jako stavbu opěrných zdí či pokládku dlažby z nejrůznějších materiálů. Tyto služby nenabízíme jen soukromým subjektům, ale též investorům velkých komplexů průmyslových objektů s jejichž realizacemi máme dlouhodobé zkušenosti.

 

 

Hotel hilton prague

 

images/stories/02-22-11-12-30-12-hilton-20072008-046jpg.jpg

Mezi naše velké akce patří zejména celková rekonstrukce okolí hotelu Hilton Praha v roce 2007.

 

 

 

 

 

Soukromé objekty

 

images/stories/02-22-11-12-47-27-dalsi-zahr-006jpg.jpg

Pro naše zákazníky navrhujeme projekty zahrad. Nabízíme jim realizace zahrady na klíč, údržbu zahrady, ale též její úpravu a rekonstrukci.

 

 

 

 

 

Rekonstrukce parku Nová Pasířská v Jablonci nad Nisou

 

images/stories/02-22-11-12-40-18-dsc03062jpg.JPG

Při rekonstrukci parku Nová Pasířská v Jablonci nad Nisou jsme prováděli veškeré zemní práce, pokládku dlažby, zřízení mlatových chodníčků, podkladové vrstvy pro cyklostezku a v neposlední řadě výsadbu stromů, keřů, trvalek a založení trávníků.

 

 Průmyslové objekty

 

images/stories/fotky-zahrady-002jpg.jpgV průběhu let jsme prováděli sadové úpravy v okolí prodejen Lidl, Kaufland, OBI, Interspar a mnoho dalších po celé České republice.

 

 

 

 


 
Nový Web.cz  Tvorba webových stránek | SEO - Optimalizace pro vyhledávače
Uživatelské jméno
Heslo